Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nekem van egy hullámos papagáj...

Borka Ezsébet kérdése:

Nekem van egy hullámos papagájom him. és pár hete hasmenése van szinte mint a viz és el van most zárva rajta kaptam h a falat eszi meg. és most nem engedem ki. annyira félek h valami baja lessz és néha logatja a fejét is. Szerintetek mi baja lehet?

Figyelt kérdés

#leoka
2013. máj. 18. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A falat eszi? Milyen színű a széklete?


Változatosan eteted? Van madárhomok előtte? Kap vitaminokat?

2013. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó minőségű magkeverék (te is összeállíthatod), vitaminok, megfelelő gyümölcsök és zöldségek, madárhomok kell neki. Ha pl. csipegeti a kalitkát, amin festékborítás van, vagy a falat, vagy nincs jó körülmények között, akkor előfordulhat. Ha a fejét is lógatja, valószínűleg beteg vagy kimerül, egy állatorvos lehet nem ártana.
2013. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom a kalitkája fábol van.és most már egy kicsit jobban érzi magát .jol van tartva szokott kapni lágy eleséget gyümölcsöt.mostanában nem kapott vitamint egy a vizébe cseppet de észrevetem h lejárt.de cska most lett baja és ezt egy honapja volt.zöld szinü a széklete
2013. máj. 19. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!