Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van valakinek beszélő papagája...

Gery102000 kérdése:

Van valakinek beszélő papagája lehetőleg olcson?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 00:42
 1/3 anonim válasza:
5%
nekünk van egy amit odaakartunk adni valakinek ingyen de meggondoltukmagunkat...viszont lehet hogy mêgis odaadjuk nemtudom ha igen akkor szólok.addig is láttam pár ingyenes papagájt a neten:pl:aprod.hu vatera olcsobbat.hu ezwken az oldalokon nêzd meg
2013. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Occsóóón. Mi az az olcsó?


Lehet neked 1000 ft. Nekem meg 70 ezer egy jákóért, az az olcsó, amit nem biztos hogy megvennék.


Ha valaki drága papagájt olcsón árul az csak 2 ok miatt lehet.

- Beteg, defektes, szabadulna tőle minél hamarabb.

- Rá hagyták a papagáj állományt, fogalma sincs mi mennyibe kerül, így örül, hogy 50 ezret kap egy olyan madárért ami lehet 200 ezret ér.

2013. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Madarat azért tartunk, mert jó barátaink, szeretjük őket és gondoskodunk róluk. Nem azért, hogy a mi szórakoztatásunkra beszéljenek...


Megnézed a különböző papagájfajokat, hogy melyik milyen módon tud eltanulni szavakat és mennyit, majd tenyésztőtől vásárolsz egy fiatal és egészséges példányt, megfelelő minőségű és méretű kalitkát biztosítasz neki, rendszeresen és változatosan eteted, szereted, gondoskodsz róla, játszotok és akkor majd tanul.


Nekem 2 hullámos papagájom van, az egyik 8 hónapos körül van, eddig a következőket tudja: szeretlek, szia, szia kicsim, szia picim, szeretlek kicsim, hogy vagy

A másik egyenlőre a sziát mondja, de ő még fiatalabb. Semmi pénzért nem adnám őket! Ők teszik még jobbá a napjaim, imádom őket, állandóan foglalkozunk velük.

2013. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!