Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Voliert készen lehet kapni...

Voliert készen lehet kapni kisállat kereskedésekben, vagy csináltatni?

Figyelt kérdés

Nimfa papagájokat szeretnék, de egyenlőre csak használtakat láttam árulni, egy oldalt nem láttam, ahol lehetne boltban kapni, esetleg csináltatni...

Ahogy említettem vagy használtakat láttam csak, vagy olyan oldalakra bukkantam, ahol sajátkezüleg lehet csinálni, leírják hogyan...



2013. máj. 21. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet készen is venni. Fressnapf, webshopok, de ezek sokkal drágábbak, mint ha te csinálnád.

Nem tudom merre laksz... néha elnézek a monori börzére (főként bámészkodni), nagyon szép fa keretes voliereket árulnak a bolti ár töredékéért.

2013. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a a tippet !


Pécsi vagyok, szóval Monor kicsit messze van, de körbenézek, hátha van valahol közelebb is börze, vagy itt a vásárban akár...

2013. máj. 21. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
helyi kisállatkereskedésekben nézz szét
2013. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!