Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A galambok intelligens madarak?

A galambok intelligens madarak?

Figyelt kérdés

Szokott a párkányomon 1 pár mindig üldögélni és huu-huu-znak, van hogy nézem őket percekig, és ők is engem. Van hogy néznek be az ablakom több percig.


Van hogy az ablakomon húzgálom az ujjam és követik.

És olyan is van hogy elbújok a fal mögé, az ablak mellé, és egyre arrébb jönnek ők is hogy lássanak engem.


A fényképezőt egyelőre nem szeretik, arra mindig elszállnak mikor közelítek...



2013. máj. 21. 14:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és volt már hogy az ablakomon volt egy vadgalamb is(fekete színű), ott aludt órákig, neki meg is simogattam a fejét rám is nézett, de valamiért tűrte, és nem szállt el. Nagyon lassan és higgadtan csináltam mindent, lehet hogy ez volt az oka.
2013. máj. 21. 14:55
 2/3 anonim válasza:
64%
te fogyatákos vagy-.-"
2013. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy vannak ilyen barátkozósabb, kevésbé félénk egyedek, akiknek eddig még inkább csak jobb élményeik voltak emberekkel. Vannak városok, ahol a tereken simán rádülnek a galambok, mert az emberek kézből etetik őket.

Viszont az is lehet, hogy azért nem szállt el amikor megsimogattad, mert beteg és legyengült volt, gyakorlatilag már feladta a védekezést is.

2013. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!