Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Problémát okoz?

Problémát okoz?

Figyelt kérdés

Nimfa papagájoknál gond ha egy röpdében mindkét papagáj azonos nemű ?

Illetve ha két különböző nemű van a röpdében, de nincs kotló odú, akkor is van rá esély, hogy tojást raknak ?



2013. máj. 23. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azonos neműek tartásából ritkán van gond. A odú kapcsán én azt vettem észre, ha felrakom nekik, akkor ezzel kiváltom az ingert és teletojják. Ha nincs fent odu, attól még szaporodnak, de tojást nem raknak. Néhány esetben vettem csak észre, hogy a tojó letojt a kajás tálkájába, vagy épp a földre, de nem igazán foglakozott vele.

Ha szeretnéd, hogy kiköltse, mindenképp odút rakj fel. Ha pedig a földön találsz tojást azt vedd ki, mert csak megzavarja szegény madarakat, hogy mitévők legyenek vele.

2013. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ !


Nem szeretném hogy tojást rakjon, vagy kiköltse ha ennek ellenére mégis lerakja valahová.

Ezért kérdeztem, hogy nélküle is van-e rá sansz...

2013. máj. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!