Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most már kiengedhetem a...

Most már kiengedhetem a nimfáimat a szobába?

Figyelt kérdés
2 hete hoztam őket haza, a kezemből már elveszik a magokat, kicsit meg is tudom őket simogatni. Az lenne a kérdésem, ha kiengedem őket a szobába, hogy had repüljenek egy idő után visszamennének már a helyükre? Megszokták már szerintetek annyira a kalitkájukat?
2013. máj. 24. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a hullámosomat már első nap kiengedtem, igaz, akkor még fél napot a karnison töltött, de aztán vissza tudtam tenni gond nélkül. Egy hét után már rászállt az ujjamra ha kitartottam aztán odavittem az ajtajához, magától bement. Szerintem már megpróbálhatod.
2013. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez az ujjra rámászós dolog nem megy sajnos még egyiknél sem :/
2013. máj. 24. 09:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Kiengedtem őket :D Most itt ül mind a kettő a fejemen, simán vissza tudnám őket rakni a helyükre szóval nincs gáz.
2013. máj. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!