Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Mit tegyek?

SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leszállt az udvarra 2 galamb és nagyon keresgéltek valamit, kimentem körülnézni és mit látok.. egy pici galambot. épphogy csak tud repülni. Van macskám úgyhogy félek hogy megeszi. A kutyám is itt van bent velem a házba, de ő nem hinném hogy bántaná mert jóba van a hörcsöggel is. Mit csináljak vele? Most beletettem egy cipősdobozba és szórtam neki napraforgómagot és az udvarra is szórtam a nagyoknak. Most itt vannak esznek. Mit tegyek a kicsivel????

2013. máj. 25. 12:15
 1/9 bamboochatheone ***** válasza:
31%
Add oda a cicának. Értékelni fogja.:)
2013. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rakd be valami védett helyre, egy virágalátétbe rakj neki szalmát, vagy vmi rongyot a földre. De volt egy hasonló kérdés mindjárt megkeresem
2013. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Venni kell neki fióka nevelőt, papagájoknak árulják de szerintem galambnak is jó. Ilyen folyékony trutyi lesz, amit egy injekciós tűhöz hasonló eszközzel kell a begyébe eljuttatni."
2013. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most odament hozzá az anyja és asszem eteti... meg gondozza arra gondoltam hogy csinálok neki egy házikót és felteszem valahova. hátha ott nevelik majd és ha megnő elrepül
2013. máj. 25. 12:31
 5/9 A kérdező kommentje:

de elég nagy. vannak tollai és tudna repülni szerintem csak nincs farktolla :/

lefotózom

2013. máj. 25. 12:33
 6/9 A kérdező kommentje:
2013. máj. 25. 12:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Dejó!! :D


Bronzmadár.

2013. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő még sztem nem tudna repülni. Olyan helyre rakd a fészket ahol macska se éri el
2013. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neki kb egy hét-tíz nap kell és elrepül.

Tisztított napraforgó magot eszik az enyém is. Az csemege neki. Viszont ha van rajta héj, akkor fuldoklik tőle. Az nem megy le. Búza szemeket lehet adni neki, vagy árpát, kölest és hasonló magokat.


Addig úgy kellene elhelyezni, ahol a macs nem érje el és az anyja hozzá férjen és etethesse. Arra is kell számítani, hogy a kicsi kakil mint a gép. Annak jó ha van alatta valami szálas anyag, ami felszívja, ill. elvezeti, hogy ne abban feküdjön a kis madár. A természetben erre való a fészekbe hordott mindenféle ág.


Kicsit kijjebb nő a fark tolla és repül.

2013. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!