Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy vegyem rá?

Hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
Hogy vegyem rà anyukámat,hogy kapjak egy papagájt??Nagyon szeretemva madarakat .... S.O.S!!!

2013. máj. 26. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia :)


Velem ugyanez volt, mint veled. Sokat könyörögtem anyáéknak, hogy kaphassak egy kis hullámos papagájt. Hallani sem akartak róla, azt mondták, nem hiányzik még egy állat a házba (volt már mindenféle állatunk, mint eg állatkertben és van most is :D) Én nem hallgattam rájuk, mindig próbáltam mondogatni nekik, hogy én akkor is szeretnék egy papagájt! Aztán mindig délután mentem az állatkereskedésbe hogy megnézzem a kis drágákat. Anya is meglepődött, hogy ennyire szeretnék egy papagjt. Aztán mindig meséltem róluk neki, ha kérdezte, mit csináltam délután, azt mondtam állatkereskedésbe voltam (ami mondjuk igaz is volt) és ha kérdezte, mit olvasok, azt mondtam, papagájokról szóló cikkeket a netről. Aztán mikor látta, mennyire szeretném, megtört a jég, bár akkor még nem tudtam. Mikor a szülinapomon hazaértem, egy kalitkában egy kis hullámos kék papagáj ült, akinek nagyon örültem! Aztán persze ez kiskoromban volt, azóta is imádom a kis édeseket, bár a kék drága már két éve meghalt :( de viszont szép, 6 éve volt velem :)azóta is vannak papagájaink, most összesen 7, és szeretjük őket, bár reggelente nem kellene hangosan ,,ordítaniuk" és szemetelniük annyit, de ez beletartozik a tartásukba :) Ha esetleg összejönne a dolog, és nem tudod, hogyan kell tartani egy papagájt, nyugodtan írj üzenetet :) lang-vikus@gmail.com -ra (:

Sok sikert neked! Viki

2013. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!