Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájom haldoklik?

A papagájom haldoklik?

Figyelt kérdés
Nos... Van egy 6 éves papagájom.. Napok óta a kalikta alján gubbaszt.. Eszik-iszik rendesen.. De aggodom érte, mert felborzolja a tollaiat, és egyfojtába alszik.
2013. máj. 28. 07:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Ez betegségre utal. Homok van a kalitka aljában, vagy az eledellel elkeverve? Mennyi zöldséget és gyümölcsöt adsz neki? És milyen zöldséget, gyümölcsöt? Nem adtál neki tojást?
2013. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A lábaival minden oké? Nem alakult ki köszvény? Milyen papagáj?
2013. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Köszvény akkor alakulhat ki, ha túl vitamindúsan táplálod.
2013. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

1.: Szerintem ha 6 éve él, akkor a kezdőknek szóló tanácsokat nem feltétlen kellene elmondani.


Valami baja biztosan van, ennyiből nem lehet megállapítani. Max ha adtál neki valami zöldet, ami permetezve volt vagy egyéb káros anyagok kerültek rá. Ha nagyobb huzat érhette.


Mindenesetre vidd el állatorvoshoz, az lesz neki a legjobb.

2013. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy 6 éve nála van? Volt már itt olyan, hogy a kérdező azt írta, 4-5 éves a madara, aztán kiderült, hogy csak 1 hete volt nála. Ennyi infóból honnan tudjam, hogy hogyan tartja a madarát és mi lehet a baja? Pont ezért kérdeztem az alapvető dolgokról, hogy azokat betartja e egyáltalán.
2013. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem kezdő? Hiszen nem tudja eldönteni beteg e a madara vagy sem, pedig amiket felsorolt, azok egyértelműen betegség jelei...Ha megkérhetlek, ne engem javíts ki négyeske, légy szíves. Ha lerína a kérdező írásából a tapasztalat, és az, hogy ért a madarakhoz, akkor nem ilyen dolgokat kérdeztem volna. Mindegy, gondolkodni luxus, csak a másikba belekötni a könnyű.
2013. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
O.O csak tettem egy megjegyzést, nem kell leharapni a fejemet, bocsánat
2013. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem haraptam le a fejed, csak nem szeretem, ha az élő fába is belekötnek. Szerintem semmi rosszat nem írtam azzal, hogy alap dolgokat kérdeztem meg először a kérdezőtől. Ha ezek az alap dolgok megvannak, tudjuk, hogy nem itt van a baj forrása. Ennyi.
2013. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kend be a kloákáját parafin vagy oliva olajjal lehet hogy tojógörcse van és ez segíteni fog kicsusszanni a tojásnak
2013. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A papagáj 6 éve született.. itt nállunk!... A kalitkába van homok.. Kaját rendesen kap.. Zöldséget is: salátát, répát....
2013. máj. 29. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!