Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem akarnak piciúrokkal...

Miért nem akarnak piciúrokkal megajándékozni?

Figyelt kérdés
Van 2 db hullámos papagájom, kb 1-2évesek.Mindig csőröznek, látszik rajtuk, hogy egy pár, de nem akarnak párosodni.Az étel ellátással nincs gond az biztos mert a következőket kapják:saláta, főttojás, kis cikkekre vágott alma, kicsire tört keksz, a vízbe pedig tettem Jolovitot.Ha van valami tippeket kérlek segítsetek, úgy örülnék kis huligánoknak :)
2013. máj. 29. 20:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Az étel közül kimaradt a hullámos magkeverég és a Panzi féle csemege rúd.
2013. máj. 29. 20:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy fiu- lány.
2013. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az egyiknek a csőre felett mogyoróbarna, a másiknak erős kék.
2013. máj. 30. 16:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Sőt még színben is harmonizálnak.
2013. máj. 30. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert nem Téged kell "megajándékozniuk", hanem magukat. Ők tudják, hogy mikor akarják. Akármennyire is fájó, de már az Ő dolguk, és nem tartozik rád. :)


Milyen lenne, ha neked ott ugrálni a nyakadban egy óriás, aziránt érdeklődve, hogy mikor csinálsz már gyereket? :)

2013. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az még odébb van :D de értem a lényeget, csak 14éves naiv, papgájimádó fejjel anyira szeretnék pici hullámosokat látni, esetleg nevelni őket.
2013. máj. 31. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem én. :) De hidd el, lesznek időben kispapagájok. :) És aztán azért megéri várakozni, mert örök élmény, ahogy a kis gombócok elkezdenek pelyhesedni, és ha már kicsi koruk óta foglalkozol velük, akkor ott mászkálnak veled, lógnak rajtad, és már alapból egy életre garantálva van a kézhez szoktatás. :) Nálam is sok kis hullámos nőtt fel. Ja! És az otthon születettek sokkal szebbek, mint a boltik. :D
2013. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére már volt élményem papagáj felnevelésében és tényleg, fantasztikus.Az kis aranyos mohó fejük...áhh nagyon jó.Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 1. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!