Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elkotlott a tyúkom a tyúkolba....

Elkotlott a tyúkom a tyúkolba. Ott a többi tyúk és kakas is. Hagyjam ott vagy helyezzem egy üres másik ólba?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Külön szokták tenni és elötte hagyni vizet és kukricát és figyelni hogy jár e le,ha nem akkor naponta egyszer le kell venni a tojásokról hogy egyen igyon és ..arjon mert nálunk sajnos egyszer előfordult hogy nem vettük észre hogy nem jár le és ugy legyengült hogy elpusztult!
2013. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor fogjam meg és ládástól tegyem át? Mikor? 2 napja ül folyamatosan, vagyis két napja vagyok biztos, hogy kotlik, előtte is többet ült, de keveseket.
2013. jún. 2. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Át kell vinni és ahogy írták ha nem szállt le enni akkor meg kell etetni és itatni mert kell neki az energia.Ha nem kap enni elpusztulhat.Oda kell eléje tenni ételt és ne menjen más tyúk megenni az ennivalót.
2013. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ha megtudod oldani akkor ládástól vidd el ha nem szedd le a tyúkot vidd át a tojásokat a leendő fészekbe tedd a földre a tyúkot a fészekhez közel és majd ő rámegy! 1-így elkerülöd hogy összetörje a tojásokat ahogy vissza teszed. 2-kiderül hogy valóban kotlik e mert ha ráül akkor tuti, de ha két napja ül tuti! Enni inni ne felejts el adni neki naponta szedd le ha nem jön magától és majd ő visszaül mindig,vissza tenni nem kell! :)
2013. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelöld meg a tojásokat /én filc tollal szoktam/ ha ott hagyod ahol van. De jobb ha külön teszed a kotlót a tojásaival együtt,hogy ne tojjanak oda a fészekbe a többiek. Mi már jártunk úgy,hogy ott hagytuk és "rá tojtak" a többiek és keveredett a tojás. Sok sikert!
2013. jún. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!