Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen diszmaarat vegyek?

Milyen diszmaarat vegyek?

Figyelt kérdés
HEllo.. szeretnék diszmadarakat vásárolni az udvaromra nem keveset olyasmiket hogy páva.. fácán egyebek a kérdésem az lenne hogy milyeneket és hol és mennyiért szerezzek be?

2013. jún. 3. 18:29
1 2
 1/12 urbin györgy válasza:
19%
Ha papagáj akkor ninnfa ha nem akkor ezüst fácán,arany fácán.
2013. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Tudsz mondani egyebeket pl struccot dtb. Küldj emailt és beszélgetünk rendben?:)
2013. jún. 3. 19:40
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

"Ha papagáj akkor ninnfa ha nem akkor ezüst fácán,arany fácán."


Ninnfa az milyen madár?????Mert hogy nimfa van, de ninnfáról még nem hallottam!


Udvaron meg mióta szoktak papagájokat tartani?


Kérdező!Strucc?


Bocsi, de hány éves vagy? Ne viccelj már!

2013. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, te hogy vagy vele de én ink papagájokba ruháznák be.Eleve azért is mert azokra mindig van kereslet, meg nagyon aranyosak, én nem tudok olyan fácánról, ami tud beszélni.Építs a kertedbe pár voliert és vegyél bele néhány olcsóbb papagájt, és amint azok lekezdenek szaporodni jöhetnek a komolyabb példányok.Kezdésnek a következőket ajánlom max 10sFt-ig darabját:Hullámos, Nimfa, Hófehér folt nélküli nemfa, Rozella, Lutinó v. Rubino rozella,Pennant vagy kék pennant, barátpapagáj(sárgatorkú),törpepapagáj és még ilyesmik.Hidd el a pspsgájok sokkal nagyobb örömet tudnak okozni az embernek, mint néhány fácán.
2013. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi a hibákért, nem figyeltem.
2013. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még mnidig az utolsó vaygok, ott van h barát(sárgatorkú), azt nem jól írtam, mert a baraband másik neve a sárgatorkú.Bocsi.Csak nagyon akartam sietni.
2013. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Anniyra jokat mondassz ediig mindenkinek köszönöm és ha nem vennéd észre a lényegét a kérdésnek akkor ne irj.. megyeggyeztünk? és egyébként kifutókban tartanám a struccot és egyebeket te észlény!!
2013. jún. 3. 21:13
 8/12 A kérdező kommentje:
[link] Őket megérné megvásárolni?:)
2013. jún. 3. 21:17
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Lehet, hogy többet értek a madarakhoz, mint te, kedves kérdező.

Nem igazán értem, ha valaki nem ért hozzájuk, akkor minek akar tartani.

S bocsi, de a helyesírásodból és a fogalmazásodból kiindulva nem mondanálak többnek egy 10 éves gyereknél. Akkor meg eleve tárgytalan a kérdésed.


Ha meg felnőtt vagy, akkor légy oly kedves először tanulj meg helyesen, értelmes mondatokat megfogalmazva írni.

Ha magyar vagy, akkor könyörgöm írj már értelmesen, helyesen!!!

S igen - mielőtt belekötsz- számít a helyesírás mindenhol.Így sehol nem vesznek komolyan!

2013. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyik barátomnak is vannak fácánjai, de nem valami cukik, ezért én valami hullámos papagájt ajánlanék.Nekem van egy hím, és minden nap felvidít a hüleségeivel.
2013. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!