Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi a véleményetek (kép)?

Mi a véleményetek (kép)?

Figyelt kérdés

[link]


Az újságpapírból nincs gond,nem is lesz,nem csipegetik,nem érdekli őket,soha nem is mennek a kalitka aljába(2 hullámos). A gyári fa ülőrúdról annyit,hogy ha nem muszáj nem szeretném lecserélni(sokáig megmarad,könnyű tisztíthatóság stb),és van mellette bőven természetes faág is,de ha tudtok nyomós érvet mondani ellene,nem fogok ragaszkodni hozzá. :) 15 éves vagyok,mindent saját pénzből teremtek elő nekik,ha van még megfizethető tippetek,mit rendezzek át vagy bármi,szívesen fogadom!


2013. jún. 6. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne valami sötét, nyugisbúvóhely nekik? Nálam alapszabály, hog yminden állatka el tudjon vonulni egy nyugodt zugba, ha épp nem akar látni...
2013. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Teljesen jó,talán még kicsit zsúfolt is.
2013. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ha más szerint is kicsit túlzsúfolt,inkább kiveszek 1-2 dolgot,és felváltva rakosgatom majd be nekik a játékokat.


Nem tudok róla,hogy a papagájoknak kifejezetten kéne valami sötét kis zug,nekik a kalitka sarkai,és a kalitka maga jelenti a menedéket. Nap közbe pedig amúgy sem szoktak aludni,inkább csak megpihenni.

2013. jún. 6. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Aranyosak.

Ha ki be járhatnak a kalitkából, akkor és a kalitka külső részére is szerelnék fel egy két mászókát mint egy kis erőd, de azon is tudnának mászkálni kényükre kedvükre.

Annyi, hogy ha egyszer tojatni szeretnéd őket, akkor odút rakj majd fel. Bár szerintem két papagáj bőven kitölti a kalitkát.

2013. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó,szerintem megfogadom a jó tanácsot és teszek a kalitkán kívülre 1-2 ülőrudat. :)

Nem valószínű,hogy pároztatni fogom őket.

Köszi!

2013. jún. 6. 17:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!