Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik madárnak van a világon...

Melyik madárnak van a világon a legnagyobb feje?

Figyelt kérdés
A papucscsőrű gólyára találtam rá az egyik madárlexikonban. Szörnyű nagy feje van. Ekkor jött a kérdés gondolata, vajon van-e ennél nagyobb?

2013. jún. 7. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
:D
2013. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legnagyobb.Vagy talán a strucc
2013. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a struccnak kicsi a feje

Most hogy jobban tanulmányozom ezt a madarat, az orosz neve az, hogy bálnafej (Китоглав)


[link]

2013. jún. 7. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
A tukánnak lehet hogy nagyobb feje van a testéhez képest
2013. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mármint a testéhez képest?

Szerintem a bagoly. Bagoly mondja verébnek...

2013. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy értettem a kérdést, hirtelen felindulásból jött

Több szempont is lehet igazatok van. Legnagyobb csőr, testhez képest legnagyobb fej. Talán koponyaméretre értettem.


Császárpingvinen gondolkodtam, hogy biztos jó nagy feje lehet. De nehéz eldönteni meddig tart a feje, mert olyan mintha nem lenne nyaka és az egész teste a fejével egyben lenne.


A tukán is jó gondolat, ha a kérdést úgy értelmezzük.


És azt nem tudja valaki, hogy ilyen papucscsőrű gólya van-e a pesti állatkertben? Megnézném.

2013. jún. 8. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!