Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan oldjátok meg, hogy...

Hogyan oldjátok meg, hogy tudjatok aludni a papagájotoktól?

Figyelt kérdés
Sajnos a barátnőm papagájai eléggé fix életciklus szerint élnek (rózsásfejű törpe pár, fiatalok). Este 9 felé bealszanak, de reggel 6-kor már nyomják a koncertet...Nem lehet tőlük aludni utána már. Ti hogy tudtok a saját madaraitoktól? Mit lehet tenni?

2013. jún. 8. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Le kell takarni a kalitkát, hogy sötétben legyenek, mert amiatt üvöltenek, mert kivilágosodik.

Bár ezzel az alapvető dologgal minden madártartónak tisztában kellene lennie

Én is így oldottam meg évekig, amíg egy szobában aludtam velük. Amióta van külön hálószobánk, és a madarak a nappaliban vannak, azóta nem takarjuk le őket, mert nem zavarnak.

2013. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak papagájaim, hasonló gondokkal küzdöttem én is.

Egy vékony takaróféleséggel takartam le a kalitkát, hogy levegőt még kapjanak, de a redőnyt is lehúztam. Így a reggeli fény a takarón sem szűrődött át, sokéig lehetett aludni.

2013. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vastag takarót kell a kalitkára tenni. Ha van redőny, az még szerencsésebb.
2013. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Hat en ugy,hogy nem tartok papagajt.
2013. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nimfáim vannak.Én le szoktam őket takarni,bár előfordult többször is hogy elfelejtettem őket letakarni de ha csend volt a szobában(nem ment a tv v. rádió) és én is aludtam akkor ők is aludtak,csendben voltak.Ugyanez van nappal is ha kiengedem őket és lefekszek halkan vannak vagy alszanak.

Viszont a tv -rádió hangjára reagálnak.Én valamikor tv-re alszom el igy ált. letakarom őket.

2013. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én plédet teszek rá de azt az oldalt szabadon hagyom amifelől nincs ablak.
2013. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem addig nincs sikítás, amíg meg nem szólalunk és mi nem kezdünk beszélni. Velünk alszanak, van sötétítő, de valamiért nem zajonganak, általában akkor sem, ha van fény. -Lehet, hogy valami gond van nálunk akkor?.... Vagy ezt is madara válogatja?...
2013. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Redőny. A minap is 11 óráig nyugodtan hagytak aludni. ^^ Ne lássanak fényt,és akkor csöndben vannak.
2013. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Be kell szerezni egy macskát
2013. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!