Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnék felnevelni egy...

Hogyan tudnék felnevelni egy fészekből kiesett kis fecskét?

Figyelt kérdés

szóval anyum pár perce beállított egy kis fecskével. boltba menet találta a földön és mivel felénk sok a cica így haza hozta (5 macsek közé szóval perpill ketrecbe tettük nehogy befalja egyik cica).

verebet már neveltem fel de fecskével sose volt még dolgom...mit eszik? addig oké, hogy rovart...de mit? nem sok légy van a lakásban szóval korlátozott a készlet belőle így kéne más élelem forrás is :)


2013. jún. 20. 10:09
 1/3 belbolyhocska válasza:
Állatboltba vegyél neki légyméretű(legkisebb) tücsköt, lisztkukacot, gyászbogárlárvát. Csipesszel add neki a dolgokat, főleg a tücsköt. Kálciumport is lehet venni 2000ft-ért, ami egy évig elég, de felesleges rá befektetni. Én ezeket ajánlom, otthon 4 hüllőm van, azok is ezeket esznek. A madarak szintén rovarokat, gilisztát esznek, szerintem így fel tudod majd nevelni a kicsit. :)
2013. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
voltaképpen ugyanugy kell mint a verebet. annyi hogy a verebek ezsnek magvakat is.. horgászboltban vagy állatkereskedésben lehet venni kukacot száritott szunyog lárvát (-teknős kaja)
2013. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget.


artémia és szúnyoglárva van itthon (meg még vörös cyclops és halikra is) fagyasztva mivel a halaim fagyasztott hamikat esznek. az is jó lenne? (mármint a szúnyoglárva)

2013. jún. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!