Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol lehet a lehető legolcsóbba...

Hol lehet a lehető legolcsóbban sárga bóbitás kakadut vásárolni?

Figyelt kérdés

Férjem kicsi gyerekkora óta szeretne egy ilyen "bohóc"madarat, szive minden vágya, és nemsokára lesz a szülinapja.

Ötletek? Amit eddig láttam bőven 20k fölöttiek. Ennyink meg nincs:(



2013. jún. 24. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

HA-HA!


150től kezdődik és párban kell tartani egy ilyen árban lévő ketrecben :D 500 alatt el is felejtheted nagy álom ha nem tudta összehozni és hirtelen egy szülinapra kell

2013. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
+ 100 évig él
2013. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első. Te se sokat értesz a madarakhoz, mi?

Nem kell párban tartani. Nem tenyésztési céllal veszem.

Amúgy meg nem "hirtelen " kell, egy éve spórolok rá.

Ha értelmesebb válasz nem sikerül, inkább ne erőltesd.

2013. jún. 25. 06:25
 4/14 anonim ***** válasza:

tollas-szepsegek.eoldal. hu

papagajidomitas. hu

index fórum papagájos része

2013. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Platypus ***** válasza:

20K-ban még a madár legalapabb költségei sincsenek benne. Kötelező chip, CITES papír, az ivar meghatározása DNS-teszttel ésatöbbi. Még a tízszerese sem elég a madárra és a szükséges felszerelésekre.

Egyébként az olcsón hirdetett kakadu az esetek nagy részében egy átverés szokott lenni. Meghirdetik, hogy családi okokból meg kell válni tőle, és az új gazdától csak az utazás költségeit kérik el. Az egyszeri naiv vevőjelölt meg utalja a pénzt a nagy semmiért.

Vagy a CITES papír nincs meg, ebben az esetben meg bármikor elkobozhatják a madarat és egy vagyont kell fizetnetek büntetésnek. Állatorvoshoz sem vihetitek, mert ott ellenőrzik a papírjait.


A nimfapapagájok nem tetszenek a férjednek?

[link]

2013. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

300-400 ezer, ami olcsó az beteg. A szoba volier, vagy a kerti volier sem olcsó.


Valamint a tartása sem csak annyi, hogy egy régi álom azt jólvan. Sokat kell utána olvasni, esetleg tapasztaltaktól kérdezni.

2013. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A voilerek már megvannak, szobai és kerti is, nem véletlen hogy csak a madárra kérdeztem rá. Nem vagyok ám teljesen hülye, ha nem muszáj, ne nézzenek már annak...Nem ez lenne az első nagy madarunk..

Ez annyira gáz. Kérdezek valamit, és mindenki megpróbál oktatni, ahelyett hogy a kérdésre válaszolna.

Ha nem tud, inkább ne kommenteljen.

2013. jún. 25. 17:59
 8/14 A kérdező kommentje:

*volier

Felidegesít a sok okos ember, és már írni sem tudok helyesen.

2013. jún. 25. 18:02
 9/14 A kérdező kommentje:

Most nézem még a kérdést sem jól írtam ki, látszik mobilról voltam.

200k, nem húsz.

2013. jún. 25. 18:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt a 20 ezerre cuppant rá mindenki, ne tessék akkor felháborodni ha nem fogalmazta meg rendesen a kérdését :)


Tenyésztőkkel kell felvenni a kapcsolatot, bár kétlem hogy 400 alatt találnának normális sárgabóbitás kakadut. Mostanában vannak olcsó nagy papagájok, pénz szűke miatt elég sokan próbálják gyorsan oclsón adni őket, de 200k ért még ígysem lesz.

2013. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!