Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fecske fióka felnevelése?

Fecske fióka felnevelése?

Figyelt kérdés
Ma került hozzám 2 fecskefióka(leesett a fészek).Papagájokat már neveltem fel kézzek de fecskével még nincs tapasztalatom. Az jó ha lisztkukaccal etetem? Milyen gyakran kell etetni?

#fecske #fióka #fecske fióka
2013. jún. 26. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetőleg minél változatosabban etesd, légy, szúnyog, kisebb szöcskék is mehetnek, de főleg repülőrovarok. Olvastam egy cikket erről mindjárt megkeresem
2013. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És milyen gyakran etessem?
2013. jún. 26. 14:27
 3/7 A kérdező kommentje:
És egy etetés alkalmával kb menyit adjak nekik?
2013. jún. 26. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

Olvasgasd ezeket. am 2-3 óránként adj nekik

2013. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi is nemrég találtunk 3-at.Csontkukaccal etettük őket.Régi szemöldökcsipesszel adtuk nekik a kaját.Vizet pedig csepegtetővel.De sajnos elég kevés esély van,hogy megmaradnak,mert az anyjuk valami váladékot állít elő és azt adja a kaja mellé.
2013. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nem olyan kicsik és így jobban félnek..csak lapítanak a dobozban és nem tátogank vagy csipognak..csak ha kiveszem őket enni akkor repülni akarnak..Ma már repültek..de még hamar kifáradtak és lezuhantak..Most úgy tűnik, hogy megmaradnak..Hogy engedjem majd el őket?Hogy szoktassam vissza mert itt repültek először ma..tegnap még csak csapkodak a zsárnyukkal és ugráltak.
2013. jún. 27. 13:41
 7/7 anonim válasza:
Nekünk is mindig nyitották a szárnyukat,bár ők még nem repültek.A csőrüket,ha nem akarták kinyitni a kisujjamon a körmömet odatettem a csőrükhöz és elfordítottam.Elvileg a csőrükön van valami pont amit ha megnyomunk kinyitják a csőrüket.Mi nem találtuk meg.
2013. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!