Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meddig fog élni a hullámos...

Meddig fog élni a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés

Kifejlett hím, itt van róla egy kép is :3 :

[link]

Nem tudom hány éves. De egy átlag, egészséges hullámos meddig él?



2013. jún. 27. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

7 év az átlag életkoruk, de láttam már 15 éveset is.

A papagájod pedig gyönyörű. :-)

2013. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy társsal sokkal boldogabb lenne, igényli a társaságot.

Majd engedd ki a szobában, repülgessen, ne a kalitkában kelljen leélnie az életét.

2013. jún. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elsőnek!

2. !

Sajnos nincs lehetőségünk, hogy beszerezzünk mellé egy párt, viszont amint megszokta itt, fogjuk reptetni, csak a kalitkából nem tudom, hogyan fogom kicsalni... :]

2013. jún. 28. 09:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Fürtös kölessel, vagy megfogod és kiveszed. Célszerű akkor kiengedni, amikor már hozzászokott a kezedhez, és így csak elég bedugnod a kezed, a hullámosod ráül és kihúzod. :-)

Amúgy az én papagájaim kalitkája is ugyanilyen. :-)

2013. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép és egészségesnek tűnik. Egyébként egy hímnek minél sötétebb kék a csőre annál egészségesebb. Én am. 2-3 évesnek tippelném. Nekem a legidősebb hullámosom 7 évesen pusztult el, de az röpdében volt tartva és egyébként nem a kora miatt pusztult el. És azt jól teszed, ha röptetni fogod.
2013. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kivenném tőle a tükröt, és a műanyag ülőrudat kicserélném egy természetes nem mérgező(gyümölcsfa, fűzfa, nyírfa...) faágra.


A jobb felső sarokban mi az a homok színű, téglalap alakú valami?

2013. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem párban tartod, akkor ne vedd ki a tükröt. Akkor pláne ne, ha már megszokta, hogy ott van, mert nagyon hiányolná.

Azzal egyetértek, hogy cseréld le a műanyagot fára.

2013. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csőrtompító vagy csőrkoptató. Még egyszer sem használta, de szeretik. Úgy tudom mészből van
2013. jún. 29. 18:10
 9/9 anonim válasza:
az én könyvemben azt írja hogy átlagosan 8 évet élnek,de 15-25 éves madarakról is tudnak.
2013. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!