Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek életben fog...

Szerintetek életben fog maradni a kis madárfióka?

Figyelt kérdés
Már van kis tolla meg egy kis pihe a fején szombaton találtuk délután bágyadt volt feküdt a földön és nagyon nézett ránk felé. Felvettük és hazahoztuk csináltunk neki fészket sokan azt hitték hogy igazi fészek. Kaptunk kalitkát az is ki van neki bélelve száraz fűvel. Evett kukoricadarát meg ivott vizet. Ma már jobban van az ablakpárkányon van a kalitkája egész nap a függőágyában van néz kifelé az ablakon és csiripel. Morzsoltam neki zabot összekevertem vízzel azt eszi és rendesen iszik is, meg wc-zik. Ma is végig csiripelt ugrált egyet-egyet röppent amikor kivettük a kalitkából. Nagyon szeret az ujjamon lenni. Most éppen összegömbölyödve alszik, holnap megyek kisállatboltba tanácsért. Milyen időközönként etessem?

2013. jún. 30. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen madár és milyen terepen találtad?
2013. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ezek biztató hírek, de azért szerintem nézze meg egy állatorvos, vagy legalább beszélj az MME-sekkel.
2013. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tengelic fióka szerintem. Így néz ki: [link] ezt a képet a netről szedtem mondjuk ami nálam van az kicsit kisebb.
2013. júl. 1. 09:00
 5/8 A kérdező kommentje:
olyan terepen találtam rá ahol van néhány fa van egy kis füves rész de amúgy veszélyes lett volna otthagyni mert nagyon sok macska meg kis gyerek van erre. Olyan részen volt ahol emberek járkálnak de annyira nem lehetett észrevenni hogy rá is léphettem volna ha a barátnőm nem szól. De egész nap olyan élesen csipog , már hajnalban elkezdte amikor feljött a nap.
2013. júl. 1. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Kispintyeknek vagy kanáriknak készült keveréket beáztatsz, az is jó, de még jobb a keményre főtt tojás sárgája, kicsit vizezve. Tele van vitaminnal. Ujjadra vegyél fel tiszta vizet, a csőréhez érintve le fogja inni róla. Így lehet itatni. Ha kinőnek az evezőtollai, akkor elkezdi a repülési gyakorlatokat, először csak alacsonyan. Ha már magasan repül és nem fárad le hamar, engedd szabadon.
2013. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ annyit eszik mint egy kismalac de nem akarom túl eternibmert félek felpuffad. már próbál röpködnibis kb olyan negyed métert tud
2013. júl. 1. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kér, azaz rázza magát, akkor adhatsz neki akármennyit, a madárfiókák rengeteget esznek, gyorsan is nőnek. Én régebben szürke légykapó fiókát neveltem fel.
2013. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!