Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek mi baja lehet a...

Szerintetek mi baja lehet a papagájnak?

Figyelt kérdés

7 éves,hullámos papagáj,fiú.

Kiengedtem,és már vagy 1 órát kint üllt az ajtón,és ott aludt.Aztán,hallottam hogy repked, levettem és megnéztem mi baja lehet,akkor is tiszta alfába volt,semmit nem csinált mikor megfogtam,pedig ilyenkor általában ellenkezik csipeget.

Ma hajnalba megint arra lettem figyelmes,hogy repked, és szerintem félelmében mert ilyenkor húzza össze magát, és feketedik ki a szeme.

Régen csak a repkedés volt, persze mert megilyedt, de most sokkal furcsább.

Aki tud segíteni nagyon megköszönöm!

Ja és nem érzi magát egyedül, mert törődünk vele, és van egy pici műanyag papagája akivel sokat játszik,meg egy tükre amibe sokat lesheti a "túloldali" madarat.



2013. júl. 5. 04:53
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor tényleg nem magányos...
2013. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem lehet, hogy megvakult vagy nagyon rosszul lát már és megijed?
2013. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudom.

de ha még is csak rosszul láthat, mert ma is kiraktam kicsit az udvarra és a macskát egyből kiszúrta fentről.

2013. júl. 8. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
A muanyag papagajtol meg a tukortol megbolondulnak a madarak mert azthiszik hogy azis egy igazi madar es feloklendezik neki a kajat amit a mu papagaj nemfogad el es emiatt depressziosak lesznek, elvileg nemis lehetne ilyet aruli. Vedd el tolle azonnal!
2013. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!