Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel etessem a nimfa papagájo...

Ruszovero2000 kérdése:

Mivel etessem a nimfa papagájomat hogy egészséges fiókái legyenek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nimfáknak való magkeverékel, gyári vagy házi készítésü lágyeleséggel és csíráztatott magvakkal.

De kaphat még gyomokat, gyümölcsöket, zöldségeket is.

2013. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én miután kikelt az első fióka az alap eleség mellé adok lágyeleséget is. Én úgy csinálom, hogy villával összetörök egy keményre főtt tojást, erre szórók gyári papagáj nevelő lányeleséget és lehet hozzá tenni reszelt almát, répát, túrót, sajtot, zöldeleséget, bármit amit a madár hajlandó megenni. Fiókaneveléskor nem annyira válogatósak nálam, mindenféle lágykaját megesznek, amihez különben hozzá se nyúlnának.

De ugyanezt és/vagy csíráztatott magokat lehet adni költés előtt is. Költés alatt én nem adom, csak addig amíg le nem tojják az 1.tojást, és mikor kiel az első fióka akkor kapnak újra lágykaját.

2013. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!