Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Törpe hullámos papagájom van....

Törpe hullámos papagájom van. Lassan 9éve hogy megvan annyira aggódok érte. Fura hangokat ad ki hogyha nem nézem felfújja a vagy nem tudom. Mi lehet a baj/baja?

Figyelt kérdés
nagyon aggódom!:(

2013. júl. 10. 11:56
 1/8 A kérdező kommentje:

* felfújja a tollait

olyan hangokat ad ki mintha nem tudna csipogni elment volna a hangja.

2013. júl. 10. 12:01
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet, el kéne vinni állatorvoshoz.

a mi törpepapagájunk 17 évet élt. élete végén szegény már repülni se tudott, lent gubbasztott a kalitka alján. :/

nem hiszem, h öregség jele, bár elképzelhető, feltéve ha erre gondoltál... lehet hogy fáj neki valami. vagy csak unatkozik.

a hangokon kívül hogyan viselkedik? mert ha normálisan repked, eszik, iszik, ahogy szokott, akkor nem lehet komoly baj.

2013. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ül azon a hintáján.. folyton alszik csak akkor repked mikor benyúlunk hozzá
2013. júl. 10. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Most törpe vagy hullámos? Mert nem mindegy! A törpék sokáig élnek, hullámosnál pedig ez a 9 év már igen is szép kor.


A tünet pedig egyértelmű betegség, orvos megmondhatná, aki látja is, mert látatlanban... madáréknál minden betegség egyik tünete a tollborzolás.

2013. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igenis van törpe hullámos, kb a fele méretben a rendes méretű hullámosnak. Jó, jó, lehet hogy túl-túltenyésztették ezekat és hivatalosan nem létezik ez a kategória, de nekem ez a második törpe hullámosom, de nagyon szeretem! És tényleg a fele a sima hullámosoknak. Kérdés: Hogy alszik?... este, amikor aludni készül, a rúdon van, nyugalomban, akkor felhúzza-e az egyik lábacskáját és egy lábon egyensúlyozva pihen?.... Figyeld sokat, mert ez egy elég biztos jel. Nem kell mindig egy lábon állnia, csak áll-e úgy.
2013. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
vérzik.. az egész fal véres volt az egész farktolla csőre mindene véres..
2013. júl. 11. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
AZONNAL ORVOST SZEGÉNYKÉNEK!!!!!!!!! Ne itt várd a választ. Mentsd meg szegénykét, ha még lehet.
2013. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget már jobban van sokkal:) nem volt beteg csak megsértette magát ami elég jellemző a papagájokra és fájt neki ezért volt ilyen:) nagyon aggódtam érte
2013. júl. 13. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!