Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Madárcsapda milyet használjak...

Madárcsapda milyet használjak vagy van egyátalán?

Figyelt kérdés
hogyan, milyen madárcsapdát használjak mert othon sok a madár és aput idegesíti és légpuskát akar venni hogy le lője őket és ezért kéne inkább egy csapda ami élve fogja el és túl is éli a madár aztán kiszedjük a madarat és elvisszük és eleresszük őket az erőben

#madárcsapda
2013. júl. 10. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Idegbajos ember az, akit már a madárcsicsergés is zavar. Javaslok egy lakást a nyolcadik kerületben, ott tuti nincs madár, csak pár balfácán.
2013. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kapd be a fasomat te hulye ijen válaszokat nem várok nagy bunkó vagy te gechi
2013. júl. 11. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:

De hiába fogod meg őket, jön majd helyettük mindig másik.

Ugyanez igaz arra az esetre is, ha lelövik őket.

Nem tudom hol laktok, de az összes madarat úgysem tudja kiirtani a környékről.


Én inkább az elijesztést, a távoltartást javaslom.

Mozgó ragadozómadár-utánzatokkal (fekete, papírból kivágott), stb.

Vagy nem tudom miért járnak oda hozzátok, de az okot kell megszüntetni. Ha a fákon, bokrokban laknak, alszanak, akkor kivágni a növényeket. Ha enni, akkor megszüntetni azt, amit esznek.

2013. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké kösz ;D
2013. júl. 11. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, madarat csapdával max. hidegebb napokon lehet fogni, de nyáron semmiképp, higgy nekem, nagy csapdász vagyok, télen tizesével fogom őket, persze kizárólag tanulmányozás céljából, és semmi bajuk nem lesz... De megismertem őket rendesen, elég okosak ahhoz, hogy ne sértődjenek meg egy csapdától, ha kaja van benne, tehát, ha 8000-szer fogod is be őket, vissza fognak jönni a csapdában a kajára, szóval csak rontod a helyzetet... Ragadozó madarak képei nagyon hatásosak, mert tér- és vizuális memóriájuk rendkívül fejlett. A légpuskával való lövöldözéshez sok sikert, csak az éles töltény öl, és ha még apukád nem gyakorolt elég sokat (valahol az úgy 1000 golyónál kezdődik), akkor ne várjon sikert... Ja, és nyáron csapdába nem fog belemenni még a veréb sem... Aztán, most jön a feketeleves. A légpuskának hangja van. Ha azt egy jóindulatú öreg néni meghallja, apukád millióktól búcsúzhat, na meg néhány hónap szabadságtól... Már nem azért írom, mert egy akadéskodó ZŐD vagyok, hanem, mert a veréb is védett madár, és ha más nem, az eszmei értéke elég magas... Távolítsd el a kaját kintről, és valahogy riaszd el őket az élőhelyüktől, de állandó módszerre, mondom, ragadozó madár képe. Mellesleg apukád tényleg nem teljesen normális, vagy csak viccből mondta, nem tudom, de ha belegondolsz, te is elismered...
2013. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!