Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen betegség lehet ez?

Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
Ez már a 2. pipim, aminél ez a betegség kijön. Gőzöm sincs mi lehet, de annyi a lényege, hogy a közvetlenül a szeme alatt egy pici duzzanat jön, aztán nagyon nagyra megduzzad, már a szeme is "összezsugorodik" miatta. Picit még könnyezik is neki. És amúgy nem tudom mi lehet, mert olyan kemény mint a csont. Csak az előző pipim a végén már enni se bírt... nem akarok, hogy ez a pipim is erre a sorsra jusson, mert egy kiváló kotló, és szép tyúk is. Betonon kikeltette mind a 8 tojását! :DD
2013. júl. 12. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy kaja szorult az "arcához" gyakorlatilag, mert az enyémnek is volt ilyen, én ki tudtam nyomkodni nagy nehezen...de az is elképzelhető hogy valami daganatféle...
2013. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!