Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek ez milyen madár?...

Szerintetek ez milyen madár? Gólya talán?

Figyelt kérdés

Itt körözött fél órája a fejünk fölött, gondoltam lefényképezem. Szabad szemmel túl magasan volt, nem lehetett látni belőle kb semmit, így a géppel ráközelítve látszik, hogy fehér a hasa és sötét színű a többi része. Kíváncsi vagyok milyen madár, azt mondanám, hogy gólya, de az meg nem lehet ilyen színű szerintem. Vagy igen?

[link]


2013. júl. 14. 14:23
 1/7 Froncsi ***** válasza:

Gólyából van fekete is ;)

É ez történetesen feketególya :)

2013. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fokozottan védett és ritka madár: fekete gólya.

[link]

2013. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor elmondhatom, hogy egy fokozottan védett és ritka madár köröz már több mint 1 órája a házunk fölött :D Mikor lefényképeztem utána egy kicsit abbahagyta és elrepült messzebb de most egy órája megint itt van.
2013. júl. 14. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor repülnek ki a fiatalok (július közepe), repülési gyakorlatot tart. Hol laksz?

Én hallottam kelepelni (de a sűrűben nem láttam), egészen más hangja van, mint a fehér gólyának.

2013. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Baján lakok, mellettünk egyik oldalt a Duna partja, másik oldalt erdő.
2013. júl. 14. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha erre gerjedsz, akkor jó ha tudod: a fehér gólya is fokozottan védett!!
2013. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!