Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Azon a környéken, ahol sok a...

Azon a környéken, ahol sok a seregély, hogyan tartjátok azokat távol a haszonnövényektől?

Figyelt kérdés
Meg lehet oldani?

2013. júl. 16. 11:32
 1/8 gas72 ***** válasza:
Hát hanggal meg lehetne oldani, ötletem nincs, de ha kreatív vagy találj ki valamit. Másik megoldás egy műszer vásárlása, ami 10 percenként dörrent. Viszont ez viszonylag drága, és másokat zavarhat.
2013. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm az ötletet.

Írjatok még, ha tudtok valami jó módszert.

2013. júl. 16. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagymaméméknál is sok van. Tudod mire mennek nagyon? A madárcseresznyére! ;D Azt szeretik, és ha van már több éves, akkor magas, és így már odafönn jóllaknak, viszont sok idő, mire az ilyen jó nagy lesz...
2013. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Nálunk egy nagyon nagy eperfa van - többek között - és arra nagyon jönnek. Volt olyan év, hogy nem jöttek, de idén igen.
2013. júl. 18. 18:38
 5/8 anonim válasza:
Ráraksz Cd re autó riasztó hangot és rádióval max hangerőn egész nap ezt nyomod,valamint karton papírból kivágsz jó pár ragadozómadár alakot és ráragasztasz tollakat,mintha igazi lenne.Hidd el be fog válni....
2014. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Mi is itt élünk, úgyhogy a maximum hangerőre állított ricsajt nem alkalmaznánk.
2014. márc. 25. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
slavia 630 4,5 ha tizet lelősz ezerből nem nagyon jönnek vissza. nekem ez volt a promlépém hogy a cseresznét lelegeltég vagy 6 ot leszedtem azóta nem nagyon jönnek visza
2017. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ölöm meg. A kérdés 2013-as, úgy emlékszem, abban az évben jött sok, de azóta nem.
2017. ápr. 1. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!