Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nekem van egy nosteny hullamos...

Tomiszi kérdése:

Nekem van egy nosteny hullamos papagajom o mar 3 honapja furcsa hangokat ad ki ejjel, legtobszor akkor ha megijed. De a tobbi esetben csak ugy elkezdi. Tarsa nincs es en ugy gondolom hogy kell neki par. Vegyek neki fiupapagajt? Valaki segitsen

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, vegyél neki egy párt. Lehetőleg minél hamarabb mert a hullámos papagájoknak sajnos megvan az a tulajdonsága hogy ha nincs párjuk idővel elpusztulnak. Ha nem akarsz másik madarat venni rakj be egy tükröt a kalitkájába, így a tükörképére hiszi majd azt hogy az a másik madár. De szerintem érdemesebb lenne még egy állat. Ez már csak a te döntéseden múlik.
2013. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is van egy papagájom akinek nincs párja és már 2 éve(ritkán)csipog magában este.Van tükre kis kora óta tehát nála nem ez volt a probléma.Mi úgy hallottuk hogy a madarak is álmodnak este és a csipogás rémálom esetén fordul elő.Sajno ebben nem vagyok biztos de lehet ,hogy ez a hang mégis csak természetes.
2013. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!