Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfapapagájom vagy hullámospa...

Nimfapapagájom vagy hullámospapagájom legyen? Vagy ajánlotok más fajtát?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első papagájom.Eddig volt pintyem,hörcsögöm de papagájom még nem, csak nem tudom milyen fajta legyen.

2013. júl. 23. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik szimpatikusabb. :) Nekem 6 db hullámosom van. Egy papagájjal kezdődött. :) Imádom őket, ha tehetném akkor még több lenne.
2013. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A hullámosok ha több van elcsicseregnek, aranyosak de én azért nem szeretem annyira őket mert nagyon ilyedősek és fél percenként menni kell utánuk a karnisra vagy a szekrénytetejére. Én a nimfákat jobban szeretem, nyugodtabbak, tovább élnek, hímek álltalába jó hangutánzók, de inkább fütyülnek, ugatnak, utánoznak hangokat amiket hallanak de beszédre nemnagyon lehet őket tanítani (max egy pár szó erejéig de azt se tisztán mondják), tojók bújósabbak, lehet őket simogatni (álltalában) De mindenképp érdemes párba tartani.

Ha mindenképp szelíd madarat akarsz akkor válassz kézzelneveltet és lehetőleg párba.

Nekem vannak még énekesek, nekik barátságos hangjuk van elcsicseregnek és könnyen szelídülnek.

De én mindenképp a nimfát ajánlom. Ha érdekel nekem vannak most is fiókák, kézzelneveltek. Nekem is 2 kézzelnevelt nimfa volt az első és nem bántam meg!

2013. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. júl. 23. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hullámos<3

Nekem is az van, 3 éves!

2018. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!