Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Cinege fiókát találatam!...

Cinege fiókát találatam! Mivel lehet etetni és hogyan mert nem nagyon akarja kinyitni a száját csak csipog?

Figyelt kérdés
A tollai már kinőttek de a felyén van néhány kis pihe . Főtt tojással,sonkával,kukoricával próbáltam etetni de nem nyitja ki a száját amikor etetem. Oldalra a csőre szélére rakom a kaját és néha csipogás közben eszik belőle.

2013. júl. 25. 07:10
 1/7 anonim válasza:
Próbáld ki a párizsit, vagy ha van kert akkor egy kis gilisztát kiásni, vagy csere bogár lárvát...
2013. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy nyaralok és nincs nagyon időm arra hogy etessem azon gondolkozom ,hogy kirakom szefénykét valahol
2013. júl. 25. 08:13
 3/7 A kérdező kommentje:
madármentőket hívtam de nem foglalkoztak vele :(
2013. júl. 25. 08:16
 4/7 gas72 ***** válasza:
Ha tudod hol a fészek, rakd vissza. Próbálj neki kis hernyót, pókot adni. Ha nem megy nézd meg az mme.hu-t hátha találsz vmit rákeresés után
2013. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keményre főtt tojás sárgája, kis vizzel keverve, a csőrét két oldalt óvatosan megnyomod és csipesszel kinálod. Néhány próbálkozás után sikerülni fog.
2013. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerencsére már befogadta az egyik ismerősöm és azt mondja nála eszik :)
2013. júl. 26. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!