Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van 2 galambom (posta) azok...

Van 2 galambom (posta) azok letolytak a fiaik már felnötek még nem engedtem ki öket egyszer se megint letojtak már 4 napja kiengedtem öket elrepültek a tojó otmarad a kicsivel a többi menyi idö után jönek visza már medig szoktak repülni?

Figyelt kérdés
nagyon agodom már miatuk :(

2013. júl. 25. 14:34
 1/6 A kérdező kommentje:
ugyértem már 4 napja kikelt a pici
2013. júl. 25. 14:57
 2/6 anonim válasza:
lehet ,hogy soha nem jönnek vissza. a kicsik mentek el?
2013. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem a kicsik a kicsik itt születek és már nagyok kiengedtük öket még most is itt repkednek a ház körül és a szomszéd fájára szoktak leűlni de nem ülnek be a helyűkre :/
2013. júl. 26. 20:39
 4/6 anonim válasza:
ilyen nekem is volt. reggel ha meglátják a többe galambot kint (ha van több galambod)és kijárnak akkor azokkal be fognak ülni a dúcba.
2013. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
meg majd éhesek is lesznek akkor meg szerimntem főleg bemennek,meg ha ott repkednek a dúc körül akoor nem fognak már elmenni.
2013. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és koppant a kalapod?
2013. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!