Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kis verebet, mit...

Találtam egy kis verebet, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az udvaron találtam, már vannak rendes tollai, de repülni nem tud, nem akartam felvenni, de sok kutyám van, és biztosan megtalálták volna... most betettem egy kis kalitkába, kiraktam az erkélyre, és látom h jön hozzá az anyja, most nem tudom h etessem én is?(ha igen mivel) vagy engedjem el?

köszi a válaszokat


2013. júl. 26. 10:08
 1/4 anonim válasza:
Sziaa!Velem ugyan ez volt!!Egyértelmű azonnal engeddd el !!!!!!!!!!!!!!!! De ha nagyon össze fogdostad akkor már nem fogja vissza fogadni az anyja de ha oda jár akkor valószinű igen szóval engedd el!!Ne adj neki enni ha mégis akkor vegyél horgász boltba kukacot neki!!
2013. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A madar nem érzik meg az ember szagát, úgyhogy nem baj hogy hozzá értél.

De tényleg az a legjobb, ha elengeded.

2013. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A madar nem érzik meg az ember szagát,"

Ez túlhaladott álláspont. Azóta azt állítják a szakik, hogy jobb szaglásuk van, mint a kutyának. Mondjuk, számomra ez meglehetősen hihetetlen, mert mi szükségük lenne rá? Azt pedig tudjuk, hogy az avolúció hogyan műxik: ha valamire nincs szükség, visszafejlődik.

2013. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A madarak szaglása kb az emberekével egy szinten van. A hallásuk jobb a mienkénél.


De a legfejlettebb érzékszervük a látásuk. Olyan fénytartományokat is látnak, amit mi nem. Ráadásul a ragadozó madarak nagy magasságból is észreveszik az apró zsákmányt.

2013. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!