Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Madarat el lehet vinni valahog...

Madarat el lehet vinni valahogy máshogy az állatkereskedésből kalitka nélkül?

Figyelt kérdés
ide fogják adni egy dobozban vagy egy lyukacsos valamiben ha akarom mondjuk venni egy papagájt? otthon megvan a kalitkám csak nem akarom kétszer hurcolászni
2013. júl. 28. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen dobozban adják.
2013. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem de erre van valami külön lyukacsos doboz vagy csak kisebb kartonba beledobják aztán vigyed? attól félek ha rakom át vagyok olyan szerencsétlen hogy gyorsan kiszökik
2013. júl. 28. 18:50
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy még aktuális e a kérdés, de azért írok hátha... :) Nekem is egy sima papírdobozba rakták, vágott a rajta az eladó egy nyílást ahol berakta a madarat, persze alőtte kilyukazgatta, hogy kapjon levegőt. Én úgy tettem át, hogy a nyílást ahol berakta az eladó a papagájt szabaddá tettem és hozzá illesztettem a kalitka ajtajához. Kicsit várni kellett, de gond nélkül átment. :)
2013. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!