Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik papagájfajta a legbarát...

Melyik papagájfajta a legbarátságosabb?

Figyelt kérdés
Olyan papagájt keresek, amelyik olcsó, és barátságos. nem fontos, hogy beszéljen, csak barátkozzon, mert hullámos papagájaim voltak, de egyáltalán nem mertek a közelembe jönni. milyet ajánlanátok?

2013. aug. 1. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a tűzfarkú papagájt ajánlom. Vagy más pyrrhura papagájt.


http://www.youtube.com/watch?v=C4JDrKV1t9Y

http://www.youtube.com/watch?v=YDDNr4aH4BA


Nagyon kíváncsi, játékos, barátságos és könnyen szelidíthető madarak. Nálam már egy hét után elfogadta kézből az eleséget.


Beszédkézsége gyenge, de legalább nem hangoskodik. Trükkökre viszont megtanítható.


Mindenképpen fiatal példányt szerezz be belőle, az se baj ha nem kézzel nevelt.



Az olcsó fogalom mindenkinek mást jelent. Fiatal madarat már 7-9000-ért tudsz venni. (Természetesen tenyésztőtől.) Az ára színtől és fajtól függően emelkedik.


Nekem pyrrhura molinae hypoxanthám van. 15e-be került.


[link]

2013. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi, hasznos választ kaptam! :) még annyi, hogy sok törődést igényelnek?
2013. aug. 1. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
párban kell tartani és elég hangos tud lenni!
2013. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy érdemes párban tartani(Ez minden papagájra igaz.), de nem hangosabb egy nimfa vagy hullámos papagájnál.
2013. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!