Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájomnak párt?

Hullámos papagájomnak párt?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 7 éves hullámos papagájom és arra gondoltam hogy hozok neki egy párt csak nem tudom hogy össze tudnának e szokni, ebben kéne segítenetek!?


Előre is köszi!



2013. aug. 3. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
össze. de csak ha kecskét adsz neki
2013. aug. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább már ne kísérletez vele. AZonos neműeket ne zárj össze, és nem könnyű a neműket megállapítani. Nekem az állatkereskedő is mellélőtt egyszer.


Lehet, hogy jól ki jönnek, lehet, hogy egésznap tépik egymást. Nagyon lutri. Mindkettőre láttam példát, saját madarakkal.

2013. aug. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz neki párt!
2013. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, csak mikor kaptam 9 éves voltam és nem tudtam hogy mi hogy merre :). Hát szerintem megpróbálkozom de először csak külön ketrecbe és egymás mellé teszem őket egy hétre, és majd meglátjuk. :) Kedves 1-es milyen kecskéről beszélsz? O.o


köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 3. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van még egy kalitkát, akkor vegyél. Max. külön fognak lakni :)

Nálunk is volt olyan, hogy tök jól elvoltak a külön vett madarak, de olyan is, hogy két kalitkában kellett őket tartani.

2013. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A többi agyalágyultnak ne higgy!! Nyugodtan vehetsz neki párt nem lesz semmi bajuk. A hullámosok gyorsan összeszoknak az meg teljesen mindegy mennyi idős
2013. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm! Fogok neki venni egy párt, így ha nem tudok vele épp foglalkozni ellesznek.

Köszi még egyszer!

2013. aug. 3. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!