Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy hullamos papagajom es...

Van egy hullamos papagajom es 2-3 napja megy a hasa kedvetlen, nem eszik sokat es a tollazata is fell van borzolva nappal is szokott aludni ha szolitom nem is figyel oda vajon mijen betegsege lehet? Koszonom elore a vallaszokat.

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 14:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es kb 1 eves korul lehet:D
2013. aug. 5. 14:40
 2/8 anonim válasza:
Igaz nekem 6-7 éve volt papagájom, de hasonlóan viselkedett, annyival kiegészítve, hogy addig míg bedugtam az ujjam, félt, ekkor ráült és tűrte hogy simogassam. Mi elmentünk dokihoz, meg se nézte, csak elmeséltük, hogy milyen, csak adott valami gyógyszert amit a vizébe kellett csepegtetni párszor, és jobban lett.
2013. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi de amugy a papagajom mar regota nem fel tollunk mindenhova a hazba ahova mejunk jon utannunk.
2013. aug. 5. 14:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Esnagyon sokszor hunja be a szemet es alszik el ojankor.
2013. aug. 5. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Beteg. Valószínűleg valamiből túl sokat evett. Adj neki széntablettát, illetve forralj neki vizet, és tegyél mákot a magjába. Ez vissza fogja a hasmenést. A meleg is hatással lehet rá, de szerintem neki más baja is van, ha gubbaszt. Nincs a lakásban lékkondi? Nem fázhatott fel?



(a milyen LY jé :D)

2013. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Levélben vagy írásban maximum tippelni lehet (és senki sem elég okos, hogy tippelésnél pontosabb kórképet alkosson így). Vidd el hozzáértő állatorvoshoz amíg nem késő!
2013. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincsen lekondi.Es koszonom mindenkinek a vallaszat.
2013. aug. 5. 20:17
 8/8 A kérdező kommentje:
ES a tegnap elott minden ablak ki volt nyitva nappal.
2013. aug. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!