Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 70x48x80 ketrec zebrapintynek?...

70x48x80 ketrec zebrapintynek? (több kérdés lent)

Figyelt kérdés

még nem biztos hogy lesz madaram de ha lesz is 2 szeretnék..nem feltétlen akarok 1 fiút 1 lányt mert nem akarok kicsiket..félek a kicsiket nem tudnám gondozni mert kis fiókám még nemvolt..2 lányt vagy 2 fiút lehet közösen tartani ? a zebrapinty mennyire hangos ? lehet tőlük aludni? ujjamon lehet őket fogni és meglehet nekik tanítani hogy ne repüljenek el a ujjamról? tudom kicsit hülyeségnek hangzik :D már utána olvastam csak akárhol olvastam mindenhol mást irtak.. ha letakarom este őket akkor 1.csendbe lesznek, de akkor nem fulladnak meg a ketrecbe?:o vagy alul legyen egy kicsi rész kihagyva? :) olvastam hogy madárfürdetőt rakjak be nekik :) már összeírtam mindent hogy mi kell nekik meg hogy mennyiért:)

normális válaszokat szeretnék :D nem akarok ebből ,,vitát'' inditani :D előre is köszönöm



2013. aug. 5. 16:54
 1/3 A kérdező kommentje:
de olyat is olvastam hogy a kalitka magassága ne legyen nagyobb mint a hossza
2013. aug. 5. 17:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy csak egy párt tarts, vagy 2-nél töbet. Ha csak két párt tartasz,akkor a domináns kergetni fogja a másikat. Ha hármat, akkor eloszlik az erőszak.


Szerintem nem hangosak, halk trombitálás szerü hangjuk van. Én panel lakásba is merném ajánlani.

http://www.youtube.com/watch?v=bJ-nm6zpnq0


Napnyugtától, napkeltéig minden madár alszik. Feltéve ha hagyják őket, tehát nem ég a villany, nem megy a tv.

2013. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az én szobámba nincs tv és elég sötét szobám van ha a redőny félig levan húzva :D szóval akkor oké..köszönöm
2013. aug. 5. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!