Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy kis fecske kiesett a...

Egy kis fecske kiesett a fészkéből mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Egy kis fecske kiesett a fészekből, de látszólag semmi baja, csak megüthette magát,kivan nyitva a szeme és próbál járni.Ilyenkor mit tegyek ? Rakjam vissza ? akkor meg a többi is lehet kiesik mert elkezdenek csapkodni stb vagy nem ? Vagy üssem agyon ? Máskor is történt ilyen de az egy kis veréb volt és azt sikerült visszarakni a tetőre a többi közé.. De ilyen helyzetekben ha ki esik egy madár a fészkéből mit kell tenni ? Nem vagyok tisztában ezekkel. Várom a tanácsokat.

2013. aug. 9. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fecskében jártas, tehát lehet hogy hülyeséget mondok, de szerintem egy gyors mozdulattal vissza kéne dugni a fészekbe, csak így van esélye a megmaradásra. Most hol van?
2013. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rakd vissza gyorsan!


Agyonütni???? Jesszusom! Ezt ugye nem gondoltad komolyan?! Hogy is kérdezhetsz ilyet?! Védett madár!

2013. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
Tedd vissza mielőbb. Nálunk is már előfordult hasonló baleset ezért mindig felteszek a fészek alá egy nagyobb lemezt. Egyrészt nem potyogtatják tele a járdát, más részről biztonságban vannak, ha kiesnének. Valamit tegyél a fészek alá.
2013. aug. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
,,agyonütni" Azért kérdeztem mert már történt nálunk olyan hogy vissza akartuk tenni és az összes megijedt és kirepült a fészekből, mert ezek már elég nagyok.Mit kezdenék a végén mind az 5 fecskével ?:O Megpróbálnám vissza tenni őket az tiszta.. de ha ugyan úgy kiesik és összetöri magát... Szóval inkább 1 mint az 2-3 vagy az összes. Nem azért mondtam ezt mert én annyira gyűlölöm őket..
2013. aug. 9. 08:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Én értem miért akartad inkább ezt az egyet "agyonütni", mert hátha a többi kiesik, de ennek nagyon kicsi az esélye, odabent meg látták a tesójukat kiesni, nem is remélik hogy visszateszi valaki.

Visszatetted már? Mi lett vele?

Igen, tegyél valami deszkát a fészek alá.

2013. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Él és virul. Azt nem tudom hogy szegényke meddig bírja majd... mert a kutya szájából került elő :S csak nem rágta el,konkrétan nem bántotta :)
2013. aug. 9. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
És visszaraktad a többi közé?
2013. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen.
2013. aug. 11. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!