Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Árthat a hullámosoknak a...

Árthat a hullámosoknak a falfesték?

Figyelt kérdés

Igazából nem pontos a megfogalmazás. Valamikor azzal szórakoznak kiengedve, hogy állnak a fal előtt, és "kaparásszák", "csipegetik". Nem hiszem, hogy tényleg rágcsálnák a falat, vagy kapirgálnák a festéket, de piszkálják, kocogtatják a csőrükkel.

Arra gondoltam, hogy lehet azért csinálják, mert hátulról vannak megvilágítva, és az árnyékukat akarják piszkálni? Látják, hogy ott mozog valami, de nem tudják, hogy mi?

bocsi, hogy hülyén fogalmaztam!


2013. aug. 11. 21:17
 1/4 Szafica ***** válasza:
Nekünk régen a nimfánk szedte le a festéket, de elég nagy felületen. Nem ette meg csak ledobálta, de persze próbáltuk megakadályozni (dobozokat tettünk oda stb...), biztos, hogy nem ette meg, mert a darabok ott voltak lent a földön. Ez nála megszokott volt, MINDENT megrágcsált, dobozoktól kezdve a laptop billentyűzetéig. :D
2013. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szafica ***** válasza:
Szerezz be neki szépiát, az is lehet,hogy mész hiánya van. Vagy csak imád rágcsálni/unatkozik.
2013. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja, elfelejtettem odaírni, pedig akartam, van szépiájuk, és szokták is rágcsálni.

Köszi az eddigi válaszokat!

Nekem amúgy nem rágcsálósak, a szépián, fa dolgokon (ülőrúd, hinta, játék, kinti mászóka) meg a kalitka rácsain kívül nem rágcsálnak semmit.

2013. aug. 11. 21:35
 4/4 Szafica ***** válasza:
Akkor valószínűleg csak unatkoznak vagy tényleg érdekli őket az árnyékuk. Azért arra vigyázz, hogyha le is szednek kis darabokat, ne egyék meg.
2013. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!