Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy hullámos papagájt hogy...

Egy hullámos papagájt hogy tudom megtanítani beszélni?

Figyelt kérdés
Hogy hogyan kell meg írnátok

2013. aug. 15. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meglepő lesz a válasz: mondogatni kell neki nagyon nagyon sokszor, amit meg akarsz neki tanítani...
2013. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Napi két-három órát foglalkozz vele. A lényeg hogy sokat mond neki a szót amit meg akarsz tanítani neki. A hím így négy hónap alatt meg tud tanulni beszélni,de csak akkor tanul meg,ha egyedül van,azaz ,hogy nincs párja. Egyszerre csak egy szót taníts neki. A tojó nem tud megtanulni beszélni.
2013. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tanult meg beszélni, hogy eltanulta azt, amit páromnak napi többször mondtam a telefonba: szeretlek, szia. Azóta rengeteg szót megtanult, főleg azokat, amiket naponta hall. :) De szerintem ehhez feltétel, hogy jó kapcsolatban is legyetek. Pl. én rendszeresen ráültetem a térdemre és beszélgetek vele, rengeteget foglalkozok velük (kettő van, csak az egyik tud beszélni). A beszéd csak egy icipici plusz, amit adnak, annál fontosabbak. :)
2013. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!