Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Holnap kapok egy hullámos...

Holnap kapok egy hullámos papagájt egyből kezdjem el szeliditeni vagy várjak pár napot még megszokja a helyét?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy megszokja a helyét, és csak lassan kezdj el foglalkozni vele.
2013. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hagyd, hogy megszokja a helyét. Utána pedig ha már megszokta az új helyet akkor ülj le a közelébe, csak lassan mozogj és maradj csöndben, hogy rájöjjön, hogy nem vagy veszélyforrás. Utána ha már teljesen eltűr(ha már kicsit gyorsabban elmész a kalitka mellet és nem ijed meg) akkor megpróbálhatsz neki valami finomságot(valamilyen gyümölcs amilyet szeret) rácson keresztül beadni neki.

Ezt az oldalt ajánlom neked nagyon jó sok haszon tanács van rajta: [link]

A könyv amit meg lehet venni azt is csak ajánlani tudom. Én már megvettem és nagyon jó. Az én madaramat is megtalálod az oldalon egy kék kis sándor papagáj(opál).

Sok sikert hozzá! :)

2013. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszotokat
2013. aug. 21. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!