Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen dolog egy már meglévő...

Milyen dolog egy már meglévő állatot "átkeresztelni"?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja van meg a hullámosom, eddig is volt neve, de nem nagyon használtam, most viszont megtetszett nagyon egy másik név. Milyen dolog lenne, ha megváltoztatnám a nevét?
2013. aug. 26. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A papagájt úgysem nagyon hozza lázba, legfeljebb neked lesz nehéz átszokni a másik névre, nyugodtan hívd máshogy.
2013. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd

Mert ennyi ido alatt mar megszokja a nevet megha nem is mutatja:)

2013. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, ha a cicák meg tudják szokni, hogy átkeresztelik őket, szerintem a papagáj simán:)
2013. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Amúgy nagyon ritkán mondom a nevét (Rübi). A másik papagájomnak gyakran mondom, de azt nem is változtatnám (Rikki: ). Az a baj, hogy még nem volt meg a madárka, amikor már elhatároztam, hogy a következő madárkámnak ez lesz a neve, és nem annyira illik hozzá. Filmből kapta (Pofa be, Jean Reno benne Ruby - ejtsd. Rübi). Az új neve pedig Bogyó. Rikki és Bogyó :)

2013. aug. 26. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem 3 hónap után már tudta mondani a saját nevét és jött is, ha szóltam neki, de te ismered a saját madarad. :)
2013. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!