Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meddig élhet egy jó körülménye...

Meddig élhet egy jó körülmények közt tartott kacsa? El lehet választani az anyjától kiskacsa ként?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat várnék nem olyat hogy "ameddig levágják" meg "xy idős koráig amikor le kell vágni".Én a madarakat nagyon szeretem,és köztük a kacsák az egyik kedvenceim.

Most belegondoltam hogy milyen lenne ha lenne egy kiskacsám és felnevelném.

(mondjuk ez elég valószínűtlen lenne)

2 kérdésem lenne velük kapcsolatban: Meddig élnek ha jó körülmények közt vannak és NEM vágjuk le hanem csak mint pl a nyulat háziállatként tartanánk és hogy amikor még csak mondjuk 1-2 hete kel ki akkor már el lehet választani az anyjától?

Köszi előre a válaszokat!(már ha jön értelmes)



2013. aug. 27. 14:49
 1/6 anonim válasza:
0%
Addig él amíg le nem vágják, vagy ameddig le nem kell vágni amúgy.
2013. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na tehát megtudtam hogy ha nem vágom le akkor 100 évig is elélhet...Nem szeretnék vitába keveredni se sértegetni de ezzel nem mondtál semmit.
2013. aug. 27. 15:04
 3/6 anonim válasza:
Szia! Azt nem tudom megmondani meddig él, mert mi le szoktuk vágni vagy eladni. mi eddig szinte mindig úgy jártunk hogy nem akarta nevelni az anyjuk így szerintem semmi gond nélkül le lehet választani.. remélem tudtam segíteni
2013. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez is segítség,csak azt hittem hogy az anyjának kell egy ideig etetni vagy ilyesmi:)
2013. szept. 2. 14:37
 5/6 anonim válasza:

néma kacsa: akár 20 év

magyar kacsa: max. 30 év

vad kacsa: max. 30 év

ellehet, mert fészekhagyók, egyébként ha te magad neveled akkor megszelídül!

2013. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én magam szeretném:) Köszi a válaszokat!
2013. szept. 21. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!