Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 3 Napja kaptam 1 hullámos...

3 Napja kaptam 1 hullámos papgájt elfogadja a kezemböl a kölest engedi magát simogatni, mikor engedhetem ki a hálószobában?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 16:50
 1/4 anonim válasza:
ha ilyen szelíd akkor várd meg amíg ráül az ujjadra és ha szólsz neki odafigyel. akkor ha ezeket megcsinálja akár ma is csak de hogy lehet hogy ilyen szelídek?
2013. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megtanulta, hogy ráüljön az ujjadra, utána bátran kiengedheted. :)


Első Ugyanúgy különbözőek a hullámosok, mint mi emberek. Az első madaram 2 hét után kézre ült, puszilkodott, a második pedig 2 hónap alatt tanulta meg.

2013. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. aug. 28. 19:08
 4/4 szonjababa91 válasza:
Annyi a titok nyitja, h kézzel lett nevelve, nem az anyukája nevelte, hanem egy tenyésztő, vagy akárki, ő etette fecskendővel míg nem evett rendes kaját, naponta foglalkozott vele egy keveset, és így a madárka hozzászokott az emberhez.
2013. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!