Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hím vagy tojó ez az 1,5...

Hím vagy tojó ez az 1,5 hónapos nimfa fióka?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem lehet ennyi idősen még biztosra mondani, de van tippetek? Nekem a tenyésztő ezt a képet küldte és szerinte hím.

[link]



2013. aug. 31. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
tojó szerintem :)
2013. szept. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miből gondolod? :) csak kíváncsiságból mert nem értek hozzá. Amugy köszi a választ :)
2013. szept. 1. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
hím,mert a tojóknak több szürkés szín van a bóbitájukba ennek a példánynak pedig csupa sárga
2013. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is hímnek gondolom, vagyis inkább reménykedem! Köszönöm a Te válaszodat is! :)
2013. szept. 1. 09:39
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

itt van még egy kép amit kaptam, de zene nem sok látszik

2013. szept. 1. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szinte 100%, h tojó. Engem átvágtak vele háromszor és mind tojó lett. Az egyik Madarász ismerősöm azt mondta, h a lutínók (sárga) a 99%-a tojó. És általában úgy tenyésztik, hogy fehérekkel rakják össze...
2013. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem :) hát, sajnálom...igazából hímre számítottam, de csak a név választás miatt lenne fontos :)
2013. szept. 7. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!