Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha a papagájom még nem szelíd,...

Ha a papagájom még nem szelíd, akkor még nem is engedhetem ki?

Figyelt kérdés
Most lesz 2 hete hogy nálam van egy hím hullàmos papagàj. Még persze nem szelíd, a kezemből már elfogadja az ételt. Nem kézzel nevelt, de szerencsére fiatal. Az lenne a kérdésem, hogy amíg nem szelíd, addig egyáltalán nem engedhetem ki a kalitkából? Nem kicsi a kalitka, de olyan rossz nézni hogy egész nap bent kell lennie.

#papagáj #kalitka #papagáj kézhez szoktatása
2013. szept. 1. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem két hét után tanult meg kézre ülni, csak utána engedtem ki, mert így bárhonnan le tudtam szedni, mert az első pár reptetés nem egy leányálom.


Vegyél neki majd társat, amint jóban lesztek, mert sokkal másabb, hidd el. :)

2013. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából azért nincsen még társa, mert azt gondoltam, hogy így ha kèzhez szokik sokkal érdeklődőbb és nyitottabb lesz az emberek iránt.
2013. szept. 1. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor előbb szoktasd kézhez és utána vegyél hozzá egy párt. A szelíd madár ugyanúgy szelíd marad, de nem unatkozik egész nap. kivétel persze az az idő amit foglalkozol vele, ami magába édeskevés mert a nap többi részébe nemtud mást csinálni csak ülni a kalitkába.
2013. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyobb madaram van, az elsö az ugy ment hogy véletlenül mikor takarítottam kirepült, akkor nagyon megijedtem hogy majd hogy fogom visszatenni. Körül nézett a szobába és a végén magától bement enni/inni és akkor vissza zártam. Azóta engedem ki , de még mindig nem szelid teljesen az enyém sem ha van kedve odajön hozzám ha nincs akkor nemjön. :-)
2013. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!