Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van két hullámos papagájom....

Van két hullámos papagájom. Van két kapaszkodójuk, meg egy hintájuk, de nem használják. Milyen játékot adhatok nekik? (ne legyen csengő és tükör. )

Figyelt kérdés

Nincs nagy ketrecük,de azért bőven elférnek!

Köszi előre is...



2013. szept. 18. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor engedd ki őket! Enyém mindig a kalitka tetejére száll, és azon kapaszkodik, mászik. Vagy szoktasd bele őket a hintába.

Tobozokat szoktak fellógatni a nimfáknak, nem tudom, hullámosnak is lehet-e, szerintem baja nem lesz tőle, kipróbálhatod. Arra megkapaszkodik és mászkál rajta,

Egyébként az enyém is egy nagyon nyugodt típus, szóval nem mindegyik hintázik éjt-nappal :)

2013. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)sok időt szeretnek kint tölteni? És am még félősek(mert nemrég kaptam őket),egyszer le kellett venni a kalitka alját,kirepült az egyik,és miután felvettem kétszer megcsípett :D
2013. szept. 21. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A tobozos ötlet nagyon jó! Valami vékony zsinegre felköthetsz fából készült gyöngyöket, azt is szokták szeretni. Vagy vannek még ezek az etetőjátékok amiknek az a lényege hogy a madárnak az eszét kell használni ahhoz hogy hozzáférjen a magvakhoz (ebbe szerintem érdemes a kedvenc csemegéjét rakni). Ez ios nagyjábúl ugy néz ki hogy a madzagra különböző gyöngyöket esetleg erősítesz fell (ne túl sokat) és egy jól kimosott ásványvizes vagy üdítőskupadot. Ebbe rakod a kevés kaját, és a madárnak úgy kell hozzáférni hogy eltolja a gyöngyöket. Erről van fent egy videó youtube-on de én most nem találom. Ha meg lesz elküldöm priváltban.


Példa a gyöngyös játékra (ez bolti, de otthon is el lehet készíteni):

[link]

2013. okt. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!