Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Két fiú hullámos papagájt,...

Két fiú hullámos papagájt, lehet közös kalitkában tartani?

Figyelt kérdés

Tojó nélkül.


És így is megtudnak tanulni beszélni?


2013. szept. 19. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ketten vannak a beszédtanításban ne reménykedj. Egymással fognak foglalkozni és nem rád fognak figyelni. Ha tanítani akarod, akkor egyet kell venni.
2013. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 madarat is ugyanúgy lehet tanítani mint egy egyedültartottat (trükkökre, beszédre) legalábbis én nekem nimfáim beszéltek párba is(amelyiket tanítottam, többi meg eltanult pl más madárhangokat) de hullámosnál sincs másképp szerintem..
2013. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két hímem van együtt, az egyik megtanult beszélni is. Mindkettő imád, egymást is imádják és én is imádom őket. Hosszabb folyamat a tanításuk párban, de megéri. Amúgy meg ne várd el, hogy megtanuljanak beszélni, ehhez érzék kell, ami nekem csak az egyik madárban meg. :)
2013. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 madarat vegyél! társas lények. az ember nem helyettesíthet nekik egy fajtársat. hidd el 2-vel jobban jársz. nekem is 2 hím papagájom van és sosem veszekszenek max játékból, jól kijönnek egymással. mondjuk ők testvérek ha jól tudom
2013. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!