Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 2 napja fogtam egy papagájt....

Szerencses85 kérdése:

2 napja fogtam egy papagájt. Az első napon elég sokat evett, nyílván mert gondolom elég sokat repült, de még most is képes több 10 percet eltölteni az evéssel. Ez normális?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy úton volt már egy ideje. Az enyémek is elég sokat esznek, pedig állatboltból valók. Hogy ne hízzon el, naponta engedd ki repülni a kalitkájából, miután megszokott nálatok. Milyen papagáj?
2013. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hullámos papagáj, megkérdeztem az állatboltost, és annak alapján már több mint egy éves lehet. Amúgy, ma sokat mozgott, és látszik, hogy rá volt szoktatva arra hogy az emberek ujján álljon, sokat repül, nagyon aranyos. Köszönöm a választ!
2013. szept. 24. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szelíd, akkor elszökhetett valahonnan. Ha valamiben segítségre lenne szükséged, írj nyugodtan privátot, nekem kettő hullámosom van egy ideje, tudok róluk egyet s mást. :)) Sőt papagájrajongó vagyok.
2013. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd fel a facebookra, meg ide-oda, multkor is kereste valaki az elveszett papagajat.
2013. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megtettem már, amint sikerült befognom, de sajnos nem került elő a gazdája. Még egyszer köszönöm a segítséget!
2013. szept. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!