Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy hullámos papagáj mennyire...

Egy hullámos papagáj mennyire tud csípni?

Figyelt kérdés
Meg tudja sebezni annyira az emberi egy kezet, hogy vérezzen?
2013. okt. 3. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisebbet mint egy nimfa papagáj(aki véresre csíp), de azért nem olyan kicsit csíp ő sem.
2013. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ilyen munkavédelmi kesztyűn keresztül?
2013. okt. 4. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Felesleges a kesztyű a hullámos nemcsíp akkorát..véresre engem még nem csíptek, kellemetlen de nem vérzik max ott marad a kezeden a csőre nyoma. De lehet én vagyok a hülye mert én a kis sándorokat is puszta kézzel fogom meg (mégse esznek meg, pedig ők már tudnak csípni elég szépen)..szerintem felesleges a kesztyűvel rémisztgetni a madarakat, amiben főleg olyan pici madárnál azt sem érzed milyen erősem fogod, könnyen megsérülhet. De persze nem mindegy hol fogod meg érdemes a nyakánál hátulról úgy megfogni, hogy ne tudja visszafordítani a feját és ne tudjon belédcsípni.

De miért akarod megfogni? Mert ha mód van rá én mindig sötétedés után megyek "madaraat fogni" mert így nem ilyednek meg annyira, nem repdesnek, nem törik össze magukat.

2013. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Magasnyomású mosóval mosnám le. :)
2013. okt. 4. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!